alles over je Palm Treo smartphone of PalmOS pda
|
Registreer | FAQ | Ledenlijst | Kalender | Berichten van vandaag | Zoeken |
#41
|
|||
|
|||
Ik heb even verder getest. Zo te zien werkt het zoeken bij alle POI's behalve Culture/Entertainment.
|
#42
|
|||
|
|||
Beta Digimap
Citaat:
Op 21-12-2003, om 19:18 heeft grote teun dit gezegd in bericht #15
Het zoekprobleem wordt opgelost door met de 2.281 PC versie de kaarten opnieuw aan te maken en deze te gebruiken. Als de kaarten met 2.27 zijn aangemaakt lukt het zoeken niet (goed). Het is trouwens altijd aan te raden om de kaarten met de laatste PC versie opnieuw (met de batch mode ) aan te maken. Leo Als ik de 2.281 versie installeer+ de beta dan lukt het mij niet meer de Digimapkaarten van de sd kaard af te lezen: wie kan mij helpen? Henk |
#43
|
|||
|
|||
Re: Beta Digimap
Citaat:
Op 04-01-2004, om 16:27 heeft Hendrikus40 dit gezegd in bericht #42
Als ik de 2.281 versie installeer+ de beta dan lukt het mij niet meer de Digimapkaarten van de sd kaard af te lezen: wie kan mij helpen? Henk Heb je ook de kaarten opnieuw aangemaakt en op de SD kaart geinstalleerd? Je kunt dit het beste doen via de bathmode en dan de pre-made kaarten selecteren. Volgens mij is dit wel nodig. Gerard
__________________
Het handig hulpmiddel de TX, alleen jammer dat er zoveel tijd in gaat zitten |
#44
|
|||
|
|||
Re: Re: Beta Digimap
Citaat:
Op 04-01-2004, om 21:08 heeft Litje dit gezegd in bericht #43
Beste Henk, Heb je ook de kaarten opnieuw aangemaakt en op de SD kaart geinstalleerd? Je kunt dit het beste doen via de bathmode en dan de pre-made kaarten selecteren. Volgens mij is dit wel nodig. Gerard |
#45
|
|||
|
|||
Citaat:
Op 03-01-2004, om 10:57 heeft Marco dit gezegd in bericht #40
@Erik, Ik zie hetzelfde probleem hier. Maar als ik zoek bij sport areas en typ bijv. Snow in, vind hij wel 2 Snowworlds. Als je er een selecteert kunt je onderin het scherm zien in welke Map DigiMap deze POI gevonden heeft. Bij mij geeft Snowworld zelfs 3 hits, maar ja, ik woon dan ook vlakbij Dat Zeeuwse museum kan ik ook niet vinden maar verder werkt DigiMap v2.28 beta 2 bij mij helemaal super op mijn Tungsten T2. Razendsnel, stabiel, geen problemen met routes, uitgebreid met een aantal nieuwe handige functies. Echt een hele grote stap voorwaarts. Laatst gewijzigd door svliegen; 26 januari 2004 om 00:35. |
#46
|
|||
|
|||
Citaat:
Op 03-01-2004, om 10:57 heeft Marco dit gezegd in bericht #40
@Erik, Ik zie hetzelfde probleem hier. Maar als ik zoek bij sport areas en typ bijv. Snow in, vind hij wel 2 Snowworlds. Als je er een selecteert kunt je onderin het scherm zien in welke Map DigiMap deze POI gevonden heeft. Bij mij geeft Snowworld zelfs 3 hits, maar ja, ik woon dan ook vlakbij |
#47
|
|||
|
|||
Citaat:
verder werkt DigiMap v2.28 beta 2 bij mij helemaal super op mijn Tungsten T2. Razendsnel, stabiel, geen problemen met routes, uitgebreid met een aantal nieuwe handige functies. Echt een hele grote stap voorwaarts.
Ik wacht met spanning op een nieuwe beta/final version. Groeten Erik |
#48
|
|||
|
|||
zou iemand de voor de aspirant gebruikers en geïnteresseerden de
pc 2.281 patch kunnen posten. Ik werk nu met 2.27 maar ziet geen enkele map van mijn sd kaart. alvast bedankt. |
#49
|
|||
|
|||
Citaat:
Op 26-01-2004, om 20:38 heeft Erik076 dit gezegd in bericht #47
Helaas kan ik die nieuwe beta niet gebruiken i.v.m. stabiliteitsproblemen. Er zijn meerdere gebruikers van T3's die hetzelfde hebben. Hekosoft heeft zelfs al gevraagd om een aantal problematische T3's om te testen wat er aan de hand is. Inmiddels hebben ze ook al een probleem gevonden op de T3 (hangende berekening af en toe). Ik wacht met spanning op een nieuwe beta/final version. Groeten Erik |
#50
|
||||
|
||||
De patch kun je toch zelf ook downloaden (als geregistreerd gebruiker)?
|
#51
|
|||
|
|||
Citaat:
Op 02-02-2004, om 20:09 heeft Avi dit gezegd in bericht #48
zou iemand de voor de aspirant gebruikers en geïnteresseerden de pc 2.281 patch kunnen posten. Ik werk nu met 2.27 maar ziet geen enkele map van mijn sd kaart. alvast bedankt. Hoe dan ook, je moet met pc v2.28p1 je kaarten opnieuw genereren anders krijg je veel problemen. |
#52
|
|||
|
|||
Hoi svliegen,
Citaat:
De nieuwe versie 2.28beta3 zou jouw problemen moeten oplossen. Hij komt vermoedelijk op 8 februari uit.
ziet er erg interessant uit: * wildcard search (yes!!!) * behoorlijk verbeterde routing over meerdere kaarten (eindelijk!) * verbeterde aanwijzingen (alleen als je de kaartupdate koopt vanaf april/mei) * verbeterde stabiliteit T3. Ik ga 8 februari alvast in mijn Palm zetten om de website te checken. Zou het nu toch nog goedkomen met digimap? Groeten Erik |
#53
|
|||
|
|||
Hoi allemaal,
De nieuwe beta 2.30beta2 is uit. In een behoorlijk korte tijd hebben ze enorm veel bugs opgelost. Het ziet ernaar uit dat het een significante verbetering is t.o.v. 2.30beta1. Groeten Erik |
#54
|
||||
|
||||
Ook mijn eerste ervaringen met de 2.30B2 versie zijn inderdaad velen malen beter dan met de eeste Beta versie van 2.30. Nog geen enkele crash ondervonden !
|
#55
|
||||
|
||||
Eindelijk een in-een-keer goed geplande route ! Zonder Waypoints etc. Oftewel, wederom een hele verbetering van DigiMap.
Enkele onvolkomenheden: ETA geeft rare tijden aan en de functies in de bovenste balk werken nog niet naar behoren (maar ja, het is dan ook een Beta) |
#56
|
||||
|
||||
Bij deze Beta krijg ik bij zowel een Treo270 als een Visor Pro met een rikalin muis-gps alleen maar een foutmelding over de seriele port. Omdat Cetus en cotoGPS wel werken moet het aan digimap liggen.
Ik heb digimap op de treo trouwens nog nooit draaiend gehad met de GPS. Dure geldverspilling dus. Olga |
#57
|
|||
|
|||
Ik heb de nieuwe Digimap beta geinstalleerd volgens de hiervoor aangereikte procedure. Ik ben er niet zo tevreden over. Van Dordrecht naar Capelle aan de IJssel is ongeveer 186 kilometer, van Den Haag naar Woerden ongeveer 265 km. Ik heb altijd de juiste routeinfo gehad bij de vorige beta's. Wat ook opviel was dat de speed prefs allemaal weer gereset werden na een nieuwe route? Ik kijk het nog even aan, maar ik wil wel graag kunnen vertrouwen op een routeplanner, dat is nu even niet meer het geval. Miscchien heeft iemand dezelfde ervaringen??
__________________
Het handig hulpmiddel de TX, alleen jammer dat er zoveel tijd in gaat zitten |
#58
|
|||
|
|||
Hoi
Citaat:
Ik ben er niet zo tevreden over. Van Dordrecht naar Capelle aan de IJssel is ongeveer 186 kilometer, van Den Haag naar Woerden ongeveer 265 km.
Wat erg belangrijk is bij deze Digimap versie is om alle kaarten in 1 keer te genereren en als het enigszins kan de voorgedefinieerde kaarten te gebruiken. Heb je dit gedaan? Groeten Erik |
#59
|
||||
|
||||
De vorige bata was op mijn Sony NR70V niet te harden, deze beta is OK.
Nog geen enkele storende bug ontdekt. Of het moet zijn dat ik de 'background'kleur niet kan wijzigen. Een tip: nu je de kaarten van NL weer zonder omhaal met de batch installer kunt maken, is het handig om de hele landkaart van Duitsland te verwijderen. Dat scheelt maar zo 3 Mb bij de overzichtkaart van NL! (van 7.231 Kb naar 4.000 Kb) Immers nu hoeven de wegen in het Ruhrgebied niet meegenomen te worden in de NL-kaarten. Ga je over de grens, dan is het eenvoudig om even een nieuw setje kaarten te maken. @Patrick: De keuzemogelijkheden op de bovenste balk werken inderdaad pas goed als je even de GPS-aansluiting van je Palm klikt. De oude favorieten kun je eenvoudig met de nieuwste versie van OnMyWay weer importeren in de laatste beta. http://www.onmyway.de/ Groet,
__________________
[][][][][][][] Laatst gewijzigd door jeeptricks; 19 maart 2004 om 23:55. |
#60
|
|||
|
|||
Citaat:
Op 19-03-2004, om 20:29 heeft Erik076 dit gezegd in bericht #58
Hoi Dit herken ik niet. De route die ik net heb geprobeerd van Dordrecht naar Capelle a/d Ijssel ging in 22 km zonder problemen. Wat erg belangrijk is bij deze Digimap versie is om alle kaarten in 1 keer te genereren en als het enigszins kan de voorgedefinieerde kaarten te gebruiken. Heb je dit gedaan? Groeten Erik Ja ik heb de predifined maps gebruikt met uitzondering van map 2, g- ned. de reden is dat mijn computer deze map op de een of andere manier niet kan maken. Ik heb dus wel de BNL overzichtsmap, maar niet de NL overzichtsmap. Heb jij geen problememn gehad met het aanmaken van die map?
__________________
Het handig hulpmiddel de TX, alleen jammer dat er zoveel tijd in gaat zitten |