alles over je Palm Treo smartphone of PalmOS pda
|
Registreer | FAQ | Ledenlijst | Kalender | Berichten van vandaag | Zoeken |
#1
|
|||
|
|||
afwijking t.o.v. referentiepunt
Als ik een route uitstippel en de navigatie begeleidt mij tot aan een straat waar ik links of rechts in moet rijden, dan heb ik een verschil of een afwijking van ongeveer 20 meter van mijn referentiepunt, m.a.w., als ik bv. een straat links af moet, dan geeft hij pas na 20 meter verder aan dat ik links afmoet, tegen die tijd ben ik de straat al voorbij, zo is het ook met huisnummers, als ik op huisnummer 2 moet zijn arriveer ik bij huisnummer 10, het is alsof hij vertraagd werkt, terwijl ik toch mijn 7 á 8 satt.ontvangsten heb, hoe komt dat??
|
#2
|
||||
|
||||
Kun je wat concreter zijn?
Over welk navigatiesysteem heb je het bijvoorbeeld? Kan het ook zin dat jij heel erg laag vliegt, sneller dan je gps bij kan houden? |
#3
|
|||
|
|||
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Lindoras
Kun je wat concreter zijn?
Over welk navigatiesysteem heb je het bijvoorbeeld? Kan het ook zin dat jij heel erg laag vliegt, sneller dan je gps bij kan houden? |
#4
|
||||
|
||||
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door jorge 001
Als ik een route uitstippel en de navigatie begeleidt mij tot aan een straat waar ik links of rechts in moet rijden, dan heb ik een verschil of een afwijking van ongeveer 20 meter van mijn referentiepunt, m.a.w., als ik bv. een straat links af moet, dan geeft hij pas na 20 meter verder aan dat ik links afmoet, tegen die tijd ben ik de straat al voorbij, zo is het ook met huisnummers, als ik op huisnummer 2 moet zijn arriveer ik bij huisnummer 10, het is alsof hij vertraagd werkt, terwijl ik toch mijn 7 á 8 satt.ontvangsten heb, hoe komt dat??
Wat kan je er aan doen: -Vertraag voldoende voor en tijdens de afslag. -Ik neem aan dat ViaMichelin ook op voorhand op het scherm een aanwijzing en richting aangeeft, alsook de afstand tot de afslag. Gebruik deze visualisatie, alsook de kaart met de indeling van het kruispunt om te bepalen waar je juist moet afslaan en vertrouw niet op de stem die zegt: 'nu afslaan'. De huisnummers worden meestal bepaald door interpollatie op een wegsegment en stemmen maar bij benadering overeen met de werkelijke toestand. Op de navigatiekaart liggen alle huisnummers altijd even ver van mekaar, terwijl in werkelijkheid er heel wat open ruimte kan zijn door dat er bvb. een voetbalveld op de hoek van de straat ligt. GPS is een hulpmiddel, geen vervanger voor de bestuurder! |
#5
|
|||
|
|||
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ghia
GPS in het algemeen heeft een nauwkeurigheid, afhankelijk van de omstandigheden van 10 tot 50 meter. Jouw muis is een SirfII en deze vertonen soms een konstante afwijking tot wel 30 meter en zijn ook berucht voor een vertraging in de positie. Je opstelling op de hoedenplank maakt natuurlijk ook dat je positie van je GPS al zowiezo een paar meter achter ligt.
Wat kan je er aan doen: -Vertraag voldoende voor en tijdens de afslag. -Ik neem aan dat ViaMichelin ook op voorhand op het scherm een aanwijzing en richting aangeeft, alsook de afstand tot de afslag. Gebruik deze visualisatie, alsook de kaart met de indeling van het kruispunt om te bepalen waar je juist moet afslaan en vertrouw niet op de stem die zegt: 'nu afslaan'. De huisnummers worden meestal bepaald door interpollatie op een wegsegment en stemmen maar bij benadering overeen met de werkelijke toestand. Op de navigatiekaart liggen alle huisnummers altijd even ver van mekaar, terwijl in werkelijkheid er heel wat open ruimte kan zijn door dat er bvb. een voetbalveld op de hoek van de straat ligt. GPS is een hulpmiddel, geen vervanger voor de bestuurder! |