alles over je Palm Treo smartphone of PalmOS pda
|
Registreer | FAQ | Ledenlijst | Kalender | Berichten van vandaag | Zoeken |
#1
|
|||
|
|||
Mapsonic en een Veerpont
Wie kan mij helpen bij het volgende probleem met Mapsonic 2.5 ?
EEN VEERPONT IN MAPSTORE ???????? Het is mij opgevallen dat als ik aankomstpunt selecteer die over een rivier ligt mapsoninc NIET weet of er een pont is. Voorbeeld: Ik ga vanuit Zeist naar Culemborg. Mapsonic geeft een route aan die over de snelweg is. Dit terwijl de kortste route via de veerpont bij Culemborg is. Als ikzelf dan deze route kies en dus de aangegeven route van mapstore negeer krijg ik regelmatig de melding dat ik terug moet. (dus zijn route via de snelweg nemen.) Als ik dan toch door rij naar culemborg en bij de pont kom krijg ik zelf de melding dat hij geen route meer kan bepalen. Dit terwijl Culemborg aan de overkant van de lek ligt. Op de pont komt bijna aan de overkant weer een melding met dan een correct route naar mijn aankomst punt. Klopt dit??? kan Mapsonic 2.5 geen route berekenen via een pont??????? HEEEEELP bedankt |
#2
|
||||
|
||||
Als de pont niet in de kaartgegevens opgenomen is zal er ook niet een route berekend worden waarmee je met de pont moet.
Pas als je aan de overkant bent krijg je als het goed is de, voor jou, correcte route. Dit probleem ligt niet noodzakelijkerwijs aan Mapsonic, maar waarschijnlijk aan de leverancier van de kaarten (TeleAtlas of Navteq). |
#4
|
||||
|
||||
bij tomtom navigator 5 weet ik dat de veerpont vermeden wordt, maar als je expliciet de veerpont in je route opneemt blijkt dus dat een veerpont in de kaart van tomtom niet ontbreekt....
dat is teleatlas toch? ik weet niet wat mapsonic voor kaarten heeft.... mzzls, Rinus
__________________
Als het niet kan zoals het moet,... Dan moet het zoals het kan. |
#5
|
||||
|
||||
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Rinus
bij tomtom navigator 5 weet ik dat de veerpont vermeden wordt, maar als je expliciet de veerpont in je route opneemt blijkt dus dat een veerpont in de kaart van tomtom niet ontbreekt....
dat is teleatlas toch? ik weet niet wat mapsonic voor kaarten heeft.... |