alles over je Palm Treo smartphone of PalmOS pda
|
Registreer | FAQ | Ledenlijst | Kalender | Berichten van vandaag | Zoeken |
#1
|
|||
|
|||
Tomtom 5 - Internationaal plannen
Ik heb nu tomtom 5 op mijn palm gezet, en nu wil ik van Amsterdam naar Oostenrijk plannen, echter moet ik steeds van kaart wisselen, en lijkt het me niet te lukken om het in een keer te plannen.
Als ik kaart wissel kan ik alleen naar de steden die te vinden zijn in de bewuste kaart. Oftewel als ik Oostenrijk laad, dan kan ik Amsterdam niet meer als beginpunt invoeren. Hoe fix ik dit? Ik heb de mappen via een SD/CARD reader geinstalleerd via het menu, kaart toevegen.... Obrigado! |
#2
|
||||
|
||||
Je kunt niet van straat-straat internationaal plannen met TomTom. Het beste is om eerst op een grote weg te komen, en dan met de Duitsland-Plus map naar een straat in Oostenrijk te navigeren. De Duitsland-Plus map is een aparte kaart met daarop Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland gedetailleerd, en verder de grote wegen van Europa.
|
#3
|
|||
|
|||
Het plannen naar een buitenlandse stad ging bij mij in eerste instantie ook niet. Ik heb daarna de kaarten van Benelux vervangen door Benelux Plus. Sinds die tijd gaat het plannen naar het buitenland op straatniveau wel. Van de overige landen heb ik niet de Plus-uitvoering geinstalleerd.
|
#4
|
||||
|
||||
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door norman
Het plannen naar een buitenlandse stad ging bij mij in eerste instantie ook niet. Ik heb daarna de kaarten van Benelux vervangen door Benelux Plus. Sinds die tijd gaat het plannen naar het buitenland op straatniveau wel.
|
#5
|
|||
|
|||
Inderdaad. Binnenkort ga ik naar Oost-Tjechie. Vanaf de ring van Amsterdam kun je de kaart DE AU PL CZ CH plus gebruiken (alleen als plus verkrijgbaar !: 413 Mb !!!). Dan word ik op huisnummerniveau afgezet waar ik moet zijn in Tjechie. Voer gewoon in: "navigeer naar".
Ik kan ook vanaf mijn huis de kaart Benelux-plus gebruiken, tot aan het moment dat ik in de buurt kom van de stad waar ik moet zijn, daarna moet ik alsnog wisselen naar de lokale kaart. Maar tijdens de laatste ruststop is mijn beginpunt niet meer A'dam, maar een GPS-positie op die nieuwe kaart (dus alleen maar "navigeer naar" invoeren. Dit kun je trouwens allemaal van tevoren ook doen, je TomTom onthoudt dit. Je zal inderdaad ergens op die lange rit van kaart moeten wisselen. Evenzo naar Italie: of je vertrekt met benelux plus vanaf je huis naar Rome centrum, of je laad de kaart Italie plus en vertrekt vanaf de ring A'dam. In Italie gebruik ik gewoon de kaart "Italie", zonder plus. Dat is maar goed ook want hoe groter de kaart, hoe langzamer je TomTom en hoe meer stroom het vreet. Laatst gewijzigd door Pakhuis; 12 februari 2006 om 19:44. |