alles over je Palm Treo smartphone of PalmOS pda
|
Registreer | FAQ | Ledenlijst | Kalender | Zoeken | Berichten van vandaag | Markeer forums als gelezen |
#21
|
||||
|
||||
Niet te laag maar te hoog !
Bij mij geeft mijn GPS niet te laag maar juist 50m te hoog aan (met alle programma's die ik heb geprobeerd, dus het ligt aan de GPS ontvangen, niet aan de software).
|
#22
|
||||
|
||||
Dat is toch ook de titel van deze thread?
__________________
groet, r2d2 My last Sony... |
#23
|
|||
|
|||
Zoals ook al eerder is gezegd in deze thread geeft een GPS in Nederland altijd rond de 40 - 50 meter aan. Dit komt doordat er 2 verschillende basiswaarden worden gebruikt. De GPS gebruikt WGS84 en niet NAP. Hierdoor onstaat het verschil. Als je voor jou precies het verschil wil weten moet je de eerder genoemde calculator gebruiken. Maar 0 meter NAP is ongeveer 43,5 meter volgens de GPS.
Verder is het zo de de hoogtemeting van een GPS onnauwkeuriger is dan de plaatsbepaling. Dus de verschillen die je vindt zullen ook groter zijn. |
#24
|
|||
|
|||
Op mijn systeem (Tungsten T, Magellan GPS Compannion, Digimap)
Ben ik eens over de Tourmalet heen geredenmet de camper. Op de pas stond een bord met de hoogte en Digimap gaf toen tot op de meter deze hoogte aan. Ik was erg onder de indruk. Martin |
#25
|
||||
|
||||
Citaat:
Op 29-07-2004, om 15:03 heeft mvermeer dit gezegd in bericht #24
Op mijn systeem (Tungsten T, Magellan GPS Compannion, Digimap) Ben ik eens over de Tourmalet heen geredenmet de camper. Op de pas stond een bord met de hoogte en Digimap gaf toen tot op de meter deze hoogte aan. Ik was erg onder de indruk. Martin Als digimap de hoogte in een database heeft staan is het even indrukwekkend als dat je het in een atlas opzoekt. Ik betwijfel echter dat Digimap zo een datbase gebruikt. Als het echt een meetwaarde van de gps was, dan was het gewoon toeval.
__________________
groet, r2d2 My last Sony... |