alles over je Palm Treo smartphone of PalmOS pda
|
Registreer | FAQ | Ledenlijst | Kalender | Berichten van vandaag | Zoeken |
#1
|
|||
|
|||
Zire31 en Mapsonic: "bestemming kan niet gevonden worden"
GOEIENDAG
Hallo lieve mensen ik zit met een probleem en hoop dat jullie mij daarbij kunnen helpen. Het zit namelijk zo ik heb vorige week mijn zire 31 gekocht met michelin navigatie, nou heeft het mij heel wat moeite gekost om hem eidelijk aan de praat te krijgen , Ik heb hem voornamelijk nodig als navigatie. Nou zit ik met het volgende als ik een adres (bestemming) intik krijg ik te zien van "bestemming kan niet gevonden worden "of zoiets , maar als ik diezelfde Adres (bestemming) vanuit de kaart aantik dan herkent ie hem wel en begint ie meteen te navigeren, hoe kan dat het lijkt wel alsof hij een adres dat ingetikt is niet herkent ???? HELP MIJ PLEASSEEEE WANT ZO SCHIET HET NIET OP OM EEN ADRES STEEDS VIA DE KAART OP TE MOETEN ZOEKEN EN AANKLIKKEN DAN BEN IK WEL EVEN BEZIG. Alvast hartstikke bedankt groetjes Sonja |
#2
|
||||
|
||||
Probeer eens in het GPS forum.......
__________________
Ja, ik ben weer in 't land... |
#3
|
||||
|
||||
>> GPS dan maar he
__________________
FoleoCentral.com |
#4
|
|||
|
|||
Met welke versie werk je? 2.5 of 3?
Vul je niet per ongeluk bij "bestemming" de straatnaam in ipv. de plaatsnaam? |
#5
|
||||
|
||||
|
#6
|
|||
|
|||
Hoi Sonja,
Help me 's opweg waar je ellende begint, je start MapSonic op, je druk op de N van nieuw, vervolgens krijg je een screen met kaart, je drukt op het onderste balkje waarmee je op de folder "Instellingen" komt, je drukt op Navigeren naar en dan...? Waar begint je probleem? Groeten Ary uut Drenthe |
#7
|
|||
|
|||
Beste Ary
Mijn probleem begint bij het invoeren van een adres , als ik dat gedaan heb dan krijg ik te zien dat hij het adres niet kan vinden , en als ik diezelfde adres op de kaart opzoek en aantik dan herkent ie hem wel en begint ie te navigeren. Begrijp je het een beetje, ik heb de software van mihellen. Groetjes Sonja -edit Gaz- Michelin denk ik - edit- Laatst gewijzigd door Gazpacho; 06 juni 2005 om 16:49. |
#8
|
|||
|
|||
Beste Sonja, misschien heb je het probleem al opgelost. Anders hier een mogelijke oplossing. A ls je in viamichelin het bestemmingsadres invoert dan staat onder:
"bewerken" --> "vertrekpunt selecteren" Als zoektype standaard "Administratieve zone" ingesteld. Deze moet omgezet worden naar de categorie "straat" om iets te vinden. Doe het zelf namelijk af en toe ook nog fout en vloek dan voordat ik merk dat ik iets verkeerd heb ingesteld. Ik hoop dat de oplossing zo eenvoudig is. Groeten Roel |
#9
|
|||
|
|||
Mijn ervaring met via michelin is dat je adressen vrij nauwkeurig in moet toetsen. Ik moest laatst naa de joh. vd nog wat laan. Die kent ie dus niet. Het kan johannes zijn, het kan johan zijn zoiets. Je moet dus vrij duidelijk de adressen intoetsen anders pakt hij het niet.
|