alles over je Palm Treo smartphone of PalmOS pda
|
Registreer | FAQ | Ledenlijst | Kalender | Berichten van vandaag | Zoeken |
#81
|
||||
|
||||
Citaat:
Helaas was mijn GPS kabel stuk, dus ik heb niet kunnen volgen hoe de E.T.A werd bijgesteld.
Groeten, Jan R. |
#82
|
||||
|
||||
Contekst heeft gelijk.
Druk maar eens tijdens het rijden (en GPS aan) op je adresboek knop. Daar zie je de berekening (en de gemiddelde snelheid) En let op: de gemiddelde snelheid wordt berekend over alle gereden km's sinds de laatste reset in dit scherm! (en wordt dus steeds lager)en daarmee de ETA onnauwkeuriger Jurgen
__________________
Woerdman |
#83
|
||||
|
||||
Citaat:
E.T.A. op je palm werkt alleen met aangesloten/werkende GPS.
Op de PC kan het programma wel uitrekenen hoe lang je over de route gaat doen. Je hebt toch ook aangegeven hoe hard je rijdt per type weg. Dan kun je dus ook uitrekenen hoe lang de gehele route gaat duren (of hoe lang het restant nog zal duren) Ik snap niet waarom de Palm versie van de software dat niet zou kunnen. Hoe moet je anders weten hoe lang de rit gaat duren? Ofwel hoe laat je weg moet. Dan moet je dus alsnog de route plannen op de PC om dat vooraf te weten te komen (en dat wil je weten voor vrijwel elke route die je voor het eerst rijdt). |
#84
|
||||
|
||||
wat kan jij mopperen zeg...
__________________
Woerdman |
#85
|
||||
|
||||
Ik was ook liever enthausiast geweest, maar dat wordt wel wat moeilijk gemaakt. Misschien heb ik te hoge verwachtingen gehad doordat jullie zo enthausiast deden.
Om heel eerlijk te zijn vraag ik me zo langzamerhand af of Mapviewer het niet gewoon "op punten wint" van Digimap. Je mist dan inderdaad de piepjes en het meedraaien van de kaart, maar het werkt tenminste allemaal gewoon (en het kost een fractie). Wat mij trouwens nog het meeste bevreemd is dat de routeplanning, tekenen van de kaarten etc op de PC versie veel beter werkt dan op de Palm versie. Je zou toch verwachten dat je dergelijke goed werkende code hergebruikt op de Palm. Dat zou een hele hoop problemen verhelpen. Laatst gewijzigd door patrickl; 03 april 2003 om 15:20. |
#86
|
|||
|
|||
Citaat:
Op 30-03-2003, om 22:35 heeft patrickl dit gezegd in bericht #31
Het punt waarvan ik eigenlijk het meest verwacht dat het een fout van mij (of eigenlijk gewoon ergens een instelling is) is is dat de GPS cursor soms uit beeld verdwijnt. Dan hoor ik wat piepjes en dan is de cursor weg. Na een tijdje komt de cursor het beeld dan weer inlopen. Dat heb ik al een paar keer zien gebeuren en dat is echt heel vervelend. Ik had steeds echt geen flauw idee wat ik moest doen. Is er een instelling waarmee je dat kan voorkomen? Misschien moet ik die "intersection mode" eens proberen bijvoorbeeld? Als je een weg aan het volgen bent en een eindje verderop krijg je een kruispunt oid, dan zoomt digimap daarop in. Met als gevolg dat je niet meer kunt zien waar je op dat moment bent. Maar het ingezoomde is de eerst volgende kruising. Als je dit niet fijn vindt kun je de functie autozoom disablen ! Citaat:
Op 30-03-2003, om 22:35 heeft patrickl dit gezegd in bericht #31
Heb jij "ook snelwegafslagen" rondom de Willemsparkweg (in Amsterdam)? Dat is ook zo'n raar gezicht. Er staan bij mij her en der stukken snelweg in Amsterdam. Alleen op de Clie overigens. Op de PC versie staat het allemaal wel goed. Daar staan die weghelften ook niet zo vreemd over elkaar heen getekend. Jammer dat de tekenroutines op de Palm niet gewoon dezelfde zijn als die in de PC versie.
__________________
Mauske |
#87
|
||||
|
||||
Citaat:
Op 06-04-2003, om 12:58 heeft mauske dit gezegd in bericht #86
Is dit niet de automatische zoomfunctie. Als je een weg aan het volgen bent en een eindje verderop krijg je een kruispunt oid, dan zoomt digimap daarop in. Met als gevolg dat je niet meer kunt zien waar je op dat moment bent. Maar het ingezoomde is de eerst volgende kruising. Als je dit niet fijn vindt kun je de functie autozoom disablen ! |