![]() |
| Home | Nieuws | Reviews | FAQs | Tips | Shop | Channel Navigator | Nieuwsbrief | Forums |
Gonny van der Zwaag is sinds november 2000 actief op het Palmclub-forum en heeft sinds die tijd 908 nieuwtjes geschreven.
Gonny van der Zwaag gebruikt in het dagelijks leven een Apple iPhone.
| Door Gazpacho 06-10-2005 00:30:27 |
Volgens mij heeft het te maken met de verplaatsbaarheid van de setup (zie ook positief punt onder Bluetooth). Dat ie dan verplaatst kan worden onder het "gat" van een warmtewerende voorruit. Hoe precies, geen idee
|
| Door jean-paul 06-10-2005 00:48:27 |
Ondersteboven aan het dak plakken natuurlijk
(die magneten zijn meestal wel zo sterk dat ze door de dakcoating heen plakken)
|
| Door r. dohmen 06-10-2005 21:29:58 |
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door gonny
De Solarius (de enige bt gps die - deels - op zonnecellen werkt) kan 20-30 uur op één acculading!!! De preformance (nauwkeurigheid) is echter ronduit bagger. Net als de gps in de hp 6515. Voor programma's als tomtom - die de gemeten locatie proberen te matchen met een positie op een bekende weg (zolang het verschil niet te groot is) - is dat niet zo snel een probleem. Als je altijd wilt weten waar je echt staat (wandelen/fietsen over landweggetjes) vallen deze twee op het oog mooie gps-oplossingen helaas af. De hp heeft daarbij bovendien maar een looptijd van maximaal 4 uur (en daarnaast blijken de standaard laadkabels voor in de auto maar 1A te zijn, dat is te weinig om de hp te kunnen laden, hij loopt alleen iets minder snel leeg). Wat vinden de gps gebruikers eigenlijk van BT muizen met non-standaard accu's. Zijn die naar een paar jaar nog wel zo goed als in het begin? Ben je met een Extac BTIII (penlights) of een muis met Nokia BL4/5 accu niet beter uit? |
| Door ghia 07-10-2005 02:15:39 |
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gazpacho op 06-10-05, 00:30 in bericht #3
Volgens mij heeft het te maken met de verplaatsbaarheid van de setup (zie ook positief punt onder Bluetooth). Dat ie dan verplaatst kan worden onder het "gat" van een warmtewerende voorruit.
Mijn dashboard bevat geen ijzer en daarmee is de magneet nutteloos, maar de rubberzool houdt veel schuiven tegen. GPSPassion hun uitleg over dit punt is dus nonsens. Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door jean-paul op 06-10-05, 00:48 in bericht #4
Ondersteboven aan het dak plakken natuurlijk
(die magneten zijn meestal wel zo sterk dat ze door de dakcoating heen plakken)
|
| Door fransbr 07-10-2005 08:11:06 |
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door r. dohmen
De performance (nauwkeurigheid) is echter ronduit bagger. Net als de gps in de hp 6515.
Ik dacht dat de nauwkeurigheid van een GPS alleen afhankelijk is van het aantal satellieten dat hij ontvangt en niet van de techniek in de GPS chip. Dat een GPS standaard minder satellieten ontvangt dan een andere snap ik (constructie van de kast/antenne), maar dit is maakt de GPS toch niet per definitie onnauwkeuriger (als er wel voldoende satellieten in beeld zijn)? |
| Door r. dohmen 07-10-2005 09:16:58 |
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fransbr
Kun je dit toelichten? (Het komt zo een beetje over als een losstaande mening in plaats van een op feiten gebaseerde ervaring).
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fransbr
Ik dacht dat de nauwkeurigheid van een GPS alleen afhankelijk is van het aantal satellieten dat hij ontvangt en niet van de techniek in de GPS chip. Dat een GPS standaard minder satellieten ontvangt dan een andere snap ik (constructie van de kast/antenne), maar dit is maakt de GPS toch niet per definitie onnauwkeuriger (als er wel voldoende satellieten in beeld zijn)?
|
06-10-2005 00:28:15
Pros